Čistička vzduchu Ionic-CARE

čističky vzduchu test

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti opravdu čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE vzduch čistí nejenom téměř neslyšitelně a velmi účinně ale také bez nákladům na výměnné filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž umožňuje skupina elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny nemotorné ventilátory, které ale i dnes některé konkurenční čističky stále používají a jejich použití je tedy nejenom neúčinné ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je zachycen nejenom části prachu, jenž se vyskytuje ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu test, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Je to způsobeno nejen její vysokou účinností, která je až 96% ale taky příznivou cenou, díky čemuž je čistička dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo uvedeno výše, není potřeba pořizovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, který spolehlivě ničí viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je i snadná oblusha čističky. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čističky vzduchu test, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, jež opravdu velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal nepostradatelným parťákem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by rozhodně mělo být minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se můžeme běžně setkat s až neuvěřitelnou koncentrací zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní vliv na lidské tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní cirkulaci a zlepšuje činnost mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je převážně v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. Právě proto se cítíme tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však běžný obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by bylo vhodné a právě proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor najdete i v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu slouží také ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž ochraňuje hlavně dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestli trávíte mnoho hodin v kancelářích, čekárnách, školkách, školách, hotelech ale i doma, v tom případě jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe z bouřky nebo po dešti. čističky vzduchu test, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

čističky vzduchu test

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky slouží lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktů je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, jež spolehlivě odstraňuje z čištěných místností. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a lépe snáší útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 však není primárně určena jenom pro domácnosti. Své nenahraditelné místo najde všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů taky viry a bakterie, jenž mají vliv na větší šance na onemocnění. A také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, moderní design, 3 barevná provedení
  • čističky vzduchu test

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunitního systému, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističku "doporučuje" místo léků. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se nebojte investovat do kvalitní čističky Triton X6. Nejedná se jen o Vaše zdraví, avšak také o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si k tomu všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích mikročástic, jež mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je také to, že dokáží odfiltrovat až 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit pak jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze několik chvil.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost provozu činí pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Byly provedeny pokusy, jenž zřetelně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než 12x. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma či alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.