Ionic-CARE Triton X6

Co na alergii

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti reálně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE vzduch čistí nejen dokonale bez hluku a velmi účinně ale také s nulovými výdaji na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje soustava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny zastaralé ventilátory, které však i dnes některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejenom části prachu, jež je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. Co na alergii, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás avšak i v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale také nízkou cenou, díky které je čistička dostupná každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, který mohou další čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jež spolehlivě ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již čistička funguje úplně samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jenom občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Co na alergii, čistička vzduchu, kterou si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o moderní metodu, jenž účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal nepostradatelným pomocníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by určitě mělo být minimálně 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě je možné se běžně setkat s až neskutečnou koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se hodnoty pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, bdělost, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje mozkovou činnost, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je nejčastěji v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale normální pracující člověk nevypraví už tak často, jak by bylo vhodné a i proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor najdete i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje také ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž chrání předně naše dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života stále mění, trávíme v budovách mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. V případě, že trávíte mnoho času v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, potom zcela určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe po bouřce nebo po dešti. Co na alergii, čistička nejenom pro domácnost.

Co na alergii

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky pomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktů je to, že napomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji ale čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, jež účinně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a člověk s alergií se má lepší podmínky pro život a snáze překonává alergie.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jenom do domácností. Své nenahraditelné místo může nalézt také tam, kde je větší výskyt osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů také viry a bakterie, které mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. A právě proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 taky do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Co na alergii

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunitního systému člověka, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho doktorů čističku "předepisuje" místo léků. S čističkou vzduchu si navíc také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? Potom se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Triton X6. Nejedná se jenom o zdraví Vás, avšak o lepší zdraví rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu přičtěte zbavení vzduchu od nevhodných částic, které mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že čističky dokáží polapit až 96% nečistot obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom několik chvil.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá tu nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu činí pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za tuto cenu za 1 den udělat? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny studie, které zřetelně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tedy ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdraví lidí. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, nespavost, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.