Čistička vzduchu Ionic-CARE

Domácí čistička

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch v pokoji opravdu čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom naprosto nehlučně a dokonale účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje sestava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou logicky nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však ještě v současné době mnohé konkurenční čističky stále používají a jejich použití je tedy nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejenom pevný prach, jenž se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak levný i co se týče spotřeby elektřiny. Domácí čistička, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale i v zahraničí. Což je dáno nejenom její vysokou účinností, jenž je až 96% ale také lidovou cenou, díky níž je čistička dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedené v předchozím popisu, není třeba dokupovat nové filtry. Čistička vzduchu je doslova bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jež mohou ostatní čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, jenž spolehlivě ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička funguje naprosto samostatně, obsluhu tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Domácí čistička, čistička vzduchu, kterou si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o moderní metodu, jenž účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by rozhodně mělo být minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se často setkáváme s koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má pozitivní vliv na tělo, bdělost, zlepšuje krevní oběh a nabuzuje výkon mozku, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je zejména v pylových obdobích záchrana všech alergiků, jež v tomto čase jinak velmi trpí. Proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je tomu díky vyšší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však běžný pracující člověk nepodívá už tak často, jak by chtěl a i z toho důvodu se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Triton X6 spolehlivě slouží i k účinnému filtrování nečistot, čímž chrání především naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Poněvadž se styl našeho života stále mění, trávíme v uzavřených místnostech o mnoho více času, než naši předkové. Právě proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Pokud trávíte dost času v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě jistě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe z bouřky nebo po dešti. Domácí čistička, čistička vzduchu nejen pro domácnost.

Domácí čistička

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergií napomáhá lidem s alerií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejefektivněji pak čistička vzduchu působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné alergeny, jež efektivně odstraňuje z místností, kde je umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se má příjemnější podmínky pro život a jednodušeji snáší útrapy alergií.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není určena primárně jen pro domácnosti. Nepostradatelné místo může nalézt všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů také viry a bakterie, jenž mají vliv na větší šance na onemocnění. Právě proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Kvalitní provedení, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Domácí čistička

Čistička Ionic-CARE spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za cál zkvalitnění lidské imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho lékařů čističku "doporučuje" místo léků. S čističkou vzduchu si také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jen o Vaše zdraví, ale taky o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si k tomu všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích malých částic, jenž mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že dokáží polapit až 96% pevných částic jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom všechno zařídí saponát s vodou. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik málo chvil.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu používá tu nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10.000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny studie, jenž zcela jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.