Čistička vzduchu Ionic-CARE

Domácí čistička pro rodinné domy

Hledáte účinnou čističku vzduchu, která vzduch v místnosti skutečně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejenom dokonale bez hluku a dokonale účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje sestava elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale ještě dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich použití je tedy nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejen prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy levný i co se týče spotřeby elektřiny. Domácí čistička pro rodinné domy, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR ale také v zahraničí. Je to dáno nejen její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale také nízkou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno v předchozím popisu, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jež mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, jež spolehlivě likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jenom občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Domácí čistička pro rodinné domy, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o technologii, jenž velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým bojovníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by se mělo objevit minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě se můžeme setkat s až neuvěřitelnou koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se hodnoty pohybují okolo nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní význam na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje práci mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je převážně v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto je nám tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však normální pracující člověk nevypraví již tak často, jak by bylo vhodné a proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží také ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž chrání zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se styl života naší civilizace pořád mění, trávíme v budovách mnohem více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. V případě, že trávíte dost času v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, pak zcela určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe z bouřky ale také po vydatném dešti. Domácí čistička pro rodinné domy, čistička vzduchu nejen pro domácnost.

Domácí čistička pro rodinné domy

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky slouží lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktů je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji ale čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, jež účinně filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se má mnohem lepší podmínky pro život a snáze snáší alergii.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jenom do bytů. Nenahraditelné místečko může najít všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů také viry a bakterie, jenž mají za následek zvýšení šance na onemocnění. Právě proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu taky do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní provedení, moderní vzhled, 3 barevné varianty
  • Domácí čistička pro rodinné domy

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zlepšení imunitního systému, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho doktorů čističku vzduchu "doporučuje" namísto antidepresiv. S čističkou si navíc také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jenom o zdraví Vás, ale také o lepší zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž přinese pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Ještě si k tomu všemu přičtěte zbavení vzduchu od nevhodných částic, které mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je také to, že čističky dokáží odfiltrovat téměř 96% pevných částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu jenom pár vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost provozu je jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež poměrně jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a rychle to na sobě poznáte.