Čistička vzduchu Ionic-CARE

Domácí čistička vzduchu

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch v pokoji opravdu čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen téměř bez hluku a velmi účinně ale také bez nákladům na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje sestava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou logicky nahrazeny nemotorné ventilátory, které však ještě dnes mnohé konkurenční čističky stále používají a jejich používání je tedy nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejenom prach, jenž je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tak velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Domácí čistička vzduchu, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás ale i v zahraničí. Což je dáno nejenom její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale taky nízkou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo napsáno v popisu výše, není potřeba dokupovat nové filtry. Čistička je téměř bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, který mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, jež dokonale likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj funguje zcela samostatně, ovládání tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Domácí čistička vzduchu, čistička vzduchu, jež si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o technologii, jež účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal velkým parťákem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se setkáváme s množstvím zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se tyto cifry pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní význam na tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní oběh a zlepšuje výkon mozku, zlepšuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergie, což je hlavně v pylových obdobích záchrana všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto chvílích jinak velmi trpí. Právě proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se ale normální pracující člověk nepodívá už tak často, jak by bylo vhodné a z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete i v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu spolehlivě slouží i k účinnému filtrování pevných nečistot, díky čemuž chrání zejména naše dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Poněvadž se styl života naší civilizace pořád mění, trávíme v budovách více a více času. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Jestliže trávíte poměrně dost času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale i doma, potom zcela určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe z bouřky nebo po dešti. Domácí čistička vzduchu, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

Domácí čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, které spolehlivě filtruje z místností, kde je umístěna. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se cítí v daném prostředí lépe a snadněji snáší útrapy alergií.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 ale není primárně určena jen do bytů. Nepostradatelné místo nalezne i všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů taky viry a bakterie, které mají vliv na větší šanci na onemocnění. A také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • 96% účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní vzhled, 3 verze barev
  • Domácí čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zlepšení lidské imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističku "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? Potom se nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jen o zdraví Vás, avšak taky o lepší zdraví Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je jasné, že kvalitnější vzduch má na tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si k tomu všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných částic, které mají velmi často podobu alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení výskytu bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za výměnné filtry. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat až 96% pevných částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak vše zařídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit pak 1x za 3 – 7 dní a zabere jen pár chvil.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto nehlučenému provozu. Hlučnost provozu je jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny pokusy, jež zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma či alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a rychle to na sobě poznáte.