Ionic-CARE Triton X6

Domácí čističky

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom dokonale bez hluku a dokonale účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce totiž realizuje sestava elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž ale ještě v současné době některé konkurenční čističky neustále využívají a jejich používání je tak nejenom neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejen pevný prach, který se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi levný i co se týče spotřeby elektřiny. Domácí čističky, skvělá čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR ale i v zahraničí. Je to dáno nejenom její skvělou účinností, která je až 96% ale také lidovou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo napsáno v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička je téměř nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, který mohou jiné čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž skvěle likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj funguje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Domácí čističky, čistička, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o metodu, jenž opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal nepostradatelným bojovníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být min. 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě je možné se běžně setkat s koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, soustředěnost, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje činnost mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je převážně v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto obdobích jinak velmi trpí. I proto je nám tak dobře u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to díky vyšší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální pracující člověk nevypraví už tak často, jak by bylo vhodné a také proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží také k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž ochraňuje především plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Pakliže trávíte dost hodin zavření v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale také doma, pak určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe po bouři nebo po dešti. Domácí čističky, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

Domácí čističky

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi napomáhá alergikům ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji pak čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, které efektivně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má lepší podmínky pro život a snadněji překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE však není primárně určena jen do bytů. Své nepostradatelné místečko může najít také tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů taky viry a bakterie, jež mají za následek větší šance na onemocnění. I proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 barevné varianty
  • Domácí čističky

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zkvalitnění imunity člověka, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističky "doporučuje" namísto léků. S čističkou si navíc také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejedná se jen o zdraví Vás, avšak taky o zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který přinese pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Ještě si ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích malých částic, jenž mají velmi často podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je také to, že čističky dokáží odfiltrovat až 96% pevných částic jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete potom 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere pouze několik vteřin.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost chodu je pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za 1 den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, který obsahuje až 10.000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny studie, jež jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to víc než 12x. Opět se dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou soustředěnost, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.