Čistička vzduchu Ionic-CARE

Domácí čističky vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch v pokoji skutečně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejen naprosto nehlučně a účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž umožňuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, které však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich používání je tedy nejen neúčinné ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejen části prachu, jež se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. Domácí čističky vzduchu, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR avšak také v zahraničí. Což je způsobeno nejen její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale taky příznivou cenou, díky které je čistička dostupná téměř každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo napsané v předchozím popisu, není třeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, který skvěle ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj funguje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Domácí čističky vzduchu, čistička vzduchu, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní metodu, jež opravdu velmi účinně ničí pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal velkým bojovníkem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo vyskytovat minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se lze setkat i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto cifry hýbou okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má blahodárný vliv na lidské tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní cirkulaci a nabuzuje funkci mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je převážně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v těchto obdobích jinak dost trpí. Právě proto je nám tak skvěle v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale běžný obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by bylo vhodné a i proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor najdete i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička Ionic-CARE pro lidi trpící alergiemi

Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě slouží také ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, čímž chrání především naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se způsob lidského života pořád mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než naši předkové. Právě proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte dost hodin v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, pak zcela určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouřce ale také po dešti. Domácí čističky vzduchu, čistička nejenom pro domácnost.

Domácí čističky vzduchu

Čistička Ionic-CARE pro alergiky slouží alergikům v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další alergeny, které spolehlivě odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a člověk s alergií se má mnohem lepší podmínky pro život a lépe překonává útrapy alergií.

Ionic-CARE Triton X6 ale není primárně určena pouze do domácností. Nenahraditelné místo může najít také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů taky viry a bakterie, jenž způsobují zvýšení šance na onemocnění. Také proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE taky do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale nehlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, moderní vzhled, 3 verze barevného provedení
  • Domácí čističky vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit působení radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zkvalitnění imunitního systému člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho lékařů čističky "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde pouze o zdraví Vás, avšak o lepší zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž přinese pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že čistější vzduch má na člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Ještě si ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích mikročástic, které nesou často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc schopnost snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že čističky dokáží zachytit až 96% nečistot jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu pouze několik málo chvil.

Velmi tichý provoz

Čistička Ionic-CARE využívá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny studie, jež jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, tak se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než 12x. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím převážně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a brzy to na sobě pocítíte.