Ionic-CARE Triton X6

Domovní čistička

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v místnosti doopravdy čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejen téměř neslyšitelně a dokonale účinně ale také bez nákladům na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž však i v současné době mnohé konkurenční čističky neustále používají a jejich používání je tak nejenom málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejenom pevný prach, který je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. Domovní čistička, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR ale také v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její skvělou účinností, jež je až 96% ale také příznivou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, které se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není třeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je dokonale bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jež mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, který skvěle ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a astmatiky. Obří výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje úplně samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Domovní čistička, čistička, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o technologii, jenž účinně ničí pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal velkým bojovníkem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo objevit min. 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě se setkáváme i s koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má blahodárný význam na tělo, bdělost, povzbuzuje krevní cirkulaci a zvyšuje mozkovou funkci, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je především v pylových sezónách spása všech alergiků, kteří v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto je nám tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální pracující člověk nedostane už tak často, jak by bylo vhodné a právě proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor naleznete také v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží i ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, čímž ochraňuje předně naše dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se způsob našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Právě proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestli trávíte dost času v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, potom zcela určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouřce nebo po vydatném dešti. Domovní čistička, čistička nejen do domácnosti.

Domovní čistička

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji ale čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, jež spolehlivě odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se má lepší podmínky pro život a lépe překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE ale není primárně určena jen do domácností. Své nepostradatelné místo nalezne i všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nacházejí kromě alergenů také bakterie a viry, jenž mají vliv na větší šance na onemocnění. Také proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 i do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 verze barev
  • Domovní čistička

Čistička Ionic-CARE spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za cál zlepšení lidské imunity, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho doktorů čističku vzduchu "doporučuje" místo léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Chcete žít zdravěji? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde pouze o zdraví Vás, avšak také o zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, který Vám přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Ještě si ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích mikročástic, jenž mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že dokáží zachytit až 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom několik vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu používá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale tichému chodu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak dobře. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež poměrně jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro lidské zdraví. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě pocítíte.