Ionic-CARE Triton X6

Domovní čističky

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom naprosto bez hluku a účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou logicky nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však i v současné době některé konkurenční čističky stále využívají a jejich využívání je tedy nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je zachycen nejenom prach, který je přítomný ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektrické energie. Domovní čističky, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale i v zahraničí. Což je způsobeno nejen její vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky nízkou cenou, díky které je čistička dostupná všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsané v předchozím popisu, není třeba nakupovat nové filtry. Čistička je doslova nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jež dokonale ničí viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička pracuje úplně samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Domovní čističky, čistička, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o pokrokovou technologii, jež opravdu velmi účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je nepostradatelným pomocníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být obsaženo min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se můžeme běžně setkat s koncentrací kolem 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty hýbou okolo nuly, a to je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný účinek na tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní oběh a zvyšuje činnost mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je převážně v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak poměrně dost trpí. Právě proto je nám tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vyšší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by bylo vhodné a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete také v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Triton X6 slouží i k účinnému odstraňování nečistot, čímž chrání zejména plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Poněvadž se styl života lidské civilizace pořád mění, trávíme v budovách o mnoho více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Pokud trávíte velmi mnoho času v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale i doma, v tom případě určitě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který známe z bouřky ale také po vydatném dešti. Domovní čističky, čistička nejen pro domácnosti.

Domovní čističky

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi napomáhá lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička vzduchu působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další nepříjemné alergeny, jež spolehlivě filtruje z místností, kde je umístěna. Alergeny tak postupně mizí a alergik se má mnohem lepší podmínky pro život a jednodušeji snáší alergie.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jenom do domácností. Nepostradatelné místo může najít také tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů taky bakterie a viry, jež způsobují zvýšení šanci na onemocnění. A právě proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachycení polétavých částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Domovní čističky

Čistička Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička pomůže navíc i snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění lidské imunity, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a mnoho doktorů čističku vzduchu "předepisuje" namísto antidepresiv. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, avšak taky o zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si ještě ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, jenž nesou často podobu alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je také to, že jsou čističky schopny zachytit až 96% nečistot nalézajících ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom několik málo vteřin.

Téměř neslyšitelný provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost provozu činí jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům táhne. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny studie, jenž zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, pak se zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma nebo alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a brzy to na sobě pocítíte.