Ionic-CARE Triton X6

Elektrostatická čistička vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch doopravdy čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen naprosto nehlučně a dokonale účinně ale také bez zbytečných výdajů na náhradní filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž realizuje sestava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž ale i dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich využívání je tak nejen málo efektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je chycen nejenom pevný prach, který se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tak levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Elektrostatická čistička vzduchu, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku ale i v zahraničí. Je to dáno nejen její skvělou účinností, jenž je až 96% ale taky nízkou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak už bylo uvedeno v popisu výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jenž mohou jiné čističky vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jenž dokonale likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Obří výhodou je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Elektrostatická čistička vzduchu, čistička vzduchu, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o pokrokovou technologii, jež velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým parťákem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by rozhodně mělo být minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě je možné se běžně setkat s až neuvěřitelnou koncentrací okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto cifry hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má skvělý účinek na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje práci mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je zejména v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. Proto se cítíme tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je tomu díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale normální obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by chtěl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor naleznete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje i k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž chrání hlavně naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Protože se styl lidského života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách o mnoho více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Pokud trávíte velmi mnoho času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, v tom případě zcela určitě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž známe po bouři ale také po vydatném dešti. Elektrostatická čistička vzduchu, čistička nejen pro domácnost.

Elektrostatická čistička vzduchu

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi napomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení množství alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, jež účinně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se cítí lépe a lépe překonává alergii.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jen do domácností. Své nenahraditelné místečko může najít také tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů taky viry a bakterie, které mají za následek zvýšení šance na onemocnění. A právě proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky
  • Kvalitní zpracování, moderní vzhled, 3 varianty provedení
  • Elektrostatická čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění lidské imunity, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a mnoho doktorů čističky vzduchu "doporučuje" namísto léků. S čističkou si navíc také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? Potom se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejde jenom o zdraví Vás, ale také o lepší zdraví celé rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, který přinese pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že čistější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Ještě si ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nevhodných malých částic, jež mají často tvář alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat přemrštěných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že dokáží odfiltrovat až 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jenom několik vteřin.

Téměř neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu používá nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za tuto cenu za jeden den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež zřetelně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než 12x. Znovu se tedy ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.