Ionic-CARE Triton X6

Ionic care čistička vzduchu

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch opravdu čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen naprosto bez hluku a účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje skupina elektrod, jenž cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale ještě dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich použití je tak nejen málo efektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je polapen nejen prach, jenž se vyskytuje ve vzduchu, avšak i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektřiny. Ionic care čistička vzduchu, skvělá čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR avšak také v zahraničí. Což je dáno nejen její skvělou účinností, která je až 96% ale taky příznivou cenou, díky které je čistička dostupná doslova všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo napsáno v předchozím popisu, není třeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je doslova bezhlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, který mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, jenž spolehlivě likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Obří výhodou je také snadná oblusha čističky. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj funguje zcela samostatně, ovládání tak zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Ionic care čistička vzduchu, čistička vzduchu, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o pokrokovou technologii, jenž opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým parťákem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo objevit minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se můžeme běžně setkat i s koncentrací zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní vliv na tělo, vitalitu, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje mozkovou funkci, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je převážně v pylových obdobích spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně velmi trpí. Proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by chtěl a i z toho důvodu se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor najdete také v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 slouží také ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž chrání především naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Poněvadž se způsob života naší civilizace stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Pakliže trávíte mnoho hodin v kanceláři, čekárnách, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, pak jistě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který dobře známe po bouři nebo po vydatném dešti. Ionic care čistička vzduchu, čistička vzduchu nejenom pro domácnost.

Ionic care čistička vzduchu

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi napomáhá lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička vzduchu funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné alergeny, jež spolehlivě filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a alergik se cítí v daném prostředí lépe a lépe snáší alergie.

Ionic-CARE Triton X6 ale není určena primárně jenom do bytů. Své nepostradatelné místečko najde i všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů taky bakterie a viry, jenž způsobují zvýšení šanci na onemocnění. Také proto dnes řada odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • 96% účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • Ionic care čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zkvalitnění imunitního systému, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističky "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou si navíc také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Chcete žít zdravě? Pak se nebojte investovat do kvalitní čističky Triton X6. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, avšak taky o lepší zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž má pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných mikročástic, které mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat až 96% škodlivých částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit potom 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze několik vteřin.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost chodu činí jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly provedeny studie, jež poměrně jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.