Čistička vzduchu Ionic-CARE

Ionizační čistička vzduchu

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jenž vzduch v místnosti reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom dokonale bez hluku a účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž ale i dnes některé konkurenční čističky neustále používají a jejich použití je tedy nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je chycen nejen pevný prach, který je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Ionizační čistička vzduchu, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás ale i v zahraničí. Je to dáno nejen její vysokou účinností, která je až 96% ale také nízkou cenou, díky čemuž je čistička dostupná doslova všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedené výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Čistička je prakticky bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, který dokonale ničí viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje naprosto samostatně, ovládání tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Ionizační čistička vzduchu, čistička, kterou si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o metodu, která účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je velkým parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by určitě mělo být minimálně 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se lze běžně setkat i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto cifry pohybují kolem nuly, a to je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má blahodárný účinek na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a nabuzuje činnost mozku, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je hlavně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, jež v těchto chvílích jinak velmi trpí. I proto se cítíme tak příjemně u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale normální pracující člověk nevypraví již tak často, jak by měl a právě proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete také v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží i ke spolehlivému filtrování nečistot, čímž chrání zejména naše dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Poněvadž se styl našeho života stále mění, trávíme v místnostech o mnoho více času, než naši předkové. Právě proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestli trávíte velmi mnoho času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, pak zcela určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouři ale také po dešti. Ionizační čistička vzduchu, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

Ionizační čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergií pomáhá alergikům ve více směrech. Jedním faktorem je to, že pomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejefektivněji ale čistička působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné alergeny, jež spolehlivě odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně alergeny mizí a alergik se cítí lépe a lépe překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE ale není určena primárně jen pro domácnosti. Své nenahraditelné místo nalezne i všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů taky bakterie a viry, jenž mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. Proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE taky do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Vysoká účinnost při zachycení polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky
  • Kvalitní provedení, moderní vzhled, 3 varianty provedení
  • Ionizační čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zlepšení imunity, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističku vzduchu "předepisuje" namísto léků. S čističkou si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde pouze o zdraví Vás, avšak také o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je zřejmé, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích mikročástic, jenž nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má i funkci snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je i to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat až 96% škodlivých částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a zabere jen pár chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu je jen 8dB. Co se pak týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly provedeny studie, jenž zřetelně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje riziko rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.