Ionic-CARE Triton X6

Ionizator

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom dokonale nehlučně a dokonale účinně ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž umožňuje sestava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich používání je tedy nejen neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejenom prach, jenž se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale také bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tak velmi levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Ionizator, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek u nás avšak také v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také dostupnou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsáno v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je doslova bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jež mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, jež skvěle likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a astmatiky. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje úplně samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Ionizator, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o moderní technologii, která účinně ničí pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal velkým bojovníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být min. 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě se můžeme běžně setkat s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto cifry hýbou okolo nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má skvělý význam na lidské tělo, vitalitu, zlepšuje krevní oběh a nabuzuje práci mozku, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je převážně v pylových sezónách záchrana všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto obdobích jinak velmi trpí. I proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však běžný obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by bylo vhodné a i z toho důvodu se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu spolehlivě slouží také ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž ochraňuje především plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Protože se způsob našeho života pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než naši předkové. Právě proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestli trávíte poměrně dost hodin zavření v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale i doma, pak jistě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž známe po bouři nebo po dešti. Ionizator, čistička nejenom pro domácnosti.

Ionizator

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi napomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji ale čistička funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, které efektivně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a alergik se má mnohem příjemnější podmínky pro život a snadněji snáší alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena pouze do domácností. Své nepostradatelné místo může najít také všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů i viry a bakterie, jenž mají za následek zvýšení šance na onemocnění. Právě proto dnes mnoho odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální provozní náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky
  • Kvalitní provedení, pokrokový design, 3 barevná provedení
  • Ionizator

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zlepšení imunitního systému, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističku vzduchu "předepisuje" namísto léků. S čističkou vzduchu si také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Chcete žít zdravěji? Potom se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejde pouze o Vaše zdraví, ale také o lepší zdraví rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a motoriku. Ještě si ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jež nesou velmi často podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má i funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že jsou čističky schopny polapit téměř 96% nečistot nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, která spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik málo chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny pokusy, které zřetelně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro lidské zdraví. Možná to ani netušíte, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím především děti. Právě proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě pocítíte.