Čistička vzduchu Ionic-CARE

Ionizator vzduchu

Díváte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v místnosti reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejen dokonale neslyšitelně a velmi účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich využívání je tedy nejenom málo efektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejen pevný prach, jenž je přítomný ve vzduchu, avšak i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i co se týče spotřeby elektřiny. Ionizator vzduchu, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás avšak i v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její skvělou účinností, která je až 96% ale taky příznivou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo napsané v předchozím popisu, není potřeba kupovat nové filtry. Čistička vzduchu je dokonale nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jež skvěle likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a astmatiky. Velkou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již čistička pracuje úplně samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Ionizator vzduchu, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o metodu, jenž opravdu velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal neuvěřitelně velkým pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by se mělo objevit min. 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě se často setkáváme s až neskutečnou koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má blahodárný vliv na lidské tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní cirkulaci a nabuzuje práci mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je zejména v pylových sezónách záchrana všech alergiků, kteří v tomto čase jinak dost trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je to díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však běžný obyčejný člověk nepodívá již tak často, jak by chtěl a i z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Triton X6 slouží také k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž chrání zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Poněvadž se styl našeho života pořád mění, trávíme v budovách o mnoho více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Pokud trávíte dost času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale také doma, v tom případě určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouřce nebo po dešti. Ionizator vzduchu, čistička nejen do domácnosti.

Ionizator vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá alergikům ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe pak čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné alergeny, které efektivně odstraňuje z místností, kde je umístěna. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se cítí lépe a snadněji snáší alergii.

Ionic-CARE Triton X6 však není primárně určena pouze do bytů. Nepostradatelné místečko nalezne všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů taky viry a bakterie, jež způsobují zvýšení šance na onemocnění. Právě proto dnes řada odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • Ionizator vzduchu

Čistička Ionic-CARE dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zkvalitnění imunity člověka, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" namísto léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Rádi byste žili zdravěji? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Triton X6. Nejde jenom o zdraví Vás, avšak taky o lepší zdraví rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, který přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Ještě si k tomu všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jež mají často podobu alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je i to, že dokáží zachytit téměř 96% pevných částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno vyřídí saponát s vodou. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a zabere jenom pár chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje až 10 000 vzdušných aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.