Čistička vzduchu Ionic-CARE

Ionizátory

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch opravdu čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen dokonale nehlučně a velmi účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje sestava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž ale ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich používání je tak nejen neefektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je zachycen nejen pevný prach, který se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale také bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Ionizátory, skvělá čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR avšak také v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také lidovou cenou, díky níž je čistička dostupná každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo uvedené v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je téměř nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jenž mohou ostatní čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor, jež spolehlivě likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje naprosto samostatně, ovládání tak zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Ionizátory, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, která velmi účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým parťákem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet minimálně 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se lze běžně setkat s množstvím zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, soustředěnost, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje mozkovou činnost, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je převážně v pylových obdobích spása všech alergiků, kteří v tomto čase jinak poměrně dost trpí. Právě proto se cítíme tak dobře v lese, u moře, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však běžný obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by chtěl a i z toho důvodu se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete také v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje také k účinnému odstraňování nečistot, čímž ochraňuje hlavně dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách více a více času. Z toho důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte velmi mnoho hodin v kancelářích, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, potom jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe po bouřce nebo po vydatném dešti. Ionizátory, čistička nejen do domácnosti.

Ionizátory

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií pomáhá lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji potom čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, jež spolehlivě filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a snáze překonává útrapy alergií.

Čistička Ionic-CARE ale není určena primárně jenom pro domácnosti. Své nenahraditelné místo najde také tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů taky bakterie a viry, které způsobují zvýšení šance na onemocnění. A také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE i do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 verze barev
  • Ionizátory

Čistička Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za následek zlepšení imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističku "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Rádi byste žili zdravěji? Potom se nebojte investovat do kvalitní čističky Triton X6. Nejedná se jen o Vaše zdraví, ale také o zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž přinese pozitivní přínos ionizace a jenž zdravější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jež mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že jsou čističky schopny odfiltrovat téměř 96% škodlivých částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše vyřídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit potom jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze několik vteřin.

Dokonale tichý provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu dokonale tichému chodu. Hlučnost provozu činí jen 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za 1 den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, které jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než 12x. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak opravdu mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.