Ionic-CARE Triton X6

Izonova cisticka vzduchu

Hledáte účinnou čističku vzduchu, která vzduch v pokoji doopravdy čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE vzduch čistí nejenom dokonale bez hluku a velmi účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce totiž umožňuje sestava elektrod, jenž pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou skvěle nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich využívání je tak nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je zachycen nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tak velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Izonova cisticka vzduchu, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku avšak také v zahraničí. Což je dáno nejenom její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také příznivou cenou, díky čemuž je čistička dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo uvedené v popisu výše, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička vzduchu je doslova nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jenž mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, jenž spolehlivě likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velkou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Izonova cisticka vzduchu, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o moderní metodu, jenž opravdu velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal obrovským pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet min. 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě se lze setkat s až neuvěřitelnou koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má blahodárný význam na lidské tělo, bdělost, povzbuzuje krevní oběh a zvyšuje funkci mozku, zlepšuje funkci paměti, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je především v pylových obdobích spása všech alergiků, jež v tomto období jinak poměrně dost trpí. Právě proto je nám tak příjemně v lese, u moře, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - je to díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však normální obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by bylo vhodné a právě proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží také ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje především dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Poněvadž se styl lidského života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. V případě, že trávíte mnoho hodin zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, školách, hotelech ale také doma, v tom případě jistě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe z bouřky ale také po vydatném dešti. Izonova cisticka vzduchu, čistička nejen pro domácnost.

Izonova cisticka vzduchu

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergií slouží alergikům ve více směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, jež spolehlivě odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má mnohem lepší podmínky pro život a snáze překonává alergii.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jenom pro domácnosti. Nepostradatelné místo může najít také všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů taky viry a bakterie, které mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. Proto dnes řada odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde bývá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní provedení, moderní vzhled, 3 verze barevného provedení
  • Izonova cisticka vzduchu

Čistička Ionic-CARE spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za cál zkvalitnění imunity, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističku "doporučuje" místo léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejde pouze o zdraví Vás, avšak také o lepší zdraví Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž Vám přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si k tomu všemu připočítejte zbavení vzduchu od nevhodných částic, jenž nesou velmi často tvář alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je také to, že čističky dokáží zachytit až 96% pevných částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jenom několik málo chvil.

Téměř nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE využívá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za tuto cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, které poměrně jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička vzduchu je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.