Ionic-CARE Triton X6

Jak se projevuje astma

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jenž vzduch skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE čistí vzduch nejenom dokonale nehlučně a dokonale účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje skupina elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny zastaralé ventilátory, které však ještě dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich využívání je tak nejenom neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je chycen nejen části prachu, který se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi levný i co se týče spotřeby elektřiny. Jak se projevuje astma, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku avšak také v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale taky lidovou cenou, díky které je čistička dostupná téměř každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, které se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno výše, není potřeba dokupovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jenž mohou další čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, který dokonale ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a astmatiky. Obrovskou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička funguje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Jak se projevuje astma, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, jenž velmi účinně ničí pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal neuvěřitelně velkým bojovníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by mělo být obsaženo min. 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se setkáváme s množstvím okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý význam na tělo, bdělost, povzbuzuje krevní cirkulaci a zvyšuje mozkovou činnost, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je hlavně v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by chtěl a i proto se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a tak ionizátor najdete také v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje i k účinnému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž chrání zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se styl života naší civilizace stále mění, trávíme v budovách více a více času. Z toho důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Pokud trávíte velmi mnoho hodin zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, v tom případě určitě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouři nebo po vydatném dešti. Jak se projevuje astma, čistička nejenom do domácnosti.

Jak se projevuje astma

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, jež spolehlivě filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se má lepší podmínky pro život a snáze překonává alergie.

Čistička Ionic-CARE však není určena pouze pro domácnosti. Nenahraditelné místečko nalezne také všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů i bakterie a viry, jež mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. A také proto dnes mnoho odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé provedení, moderní vzhled, 3 verze barev
  • Jak se projevuje astma

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za cál zkvalitnění imunity, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho doktorů čističku "předepisuje" místo léků. S čističkou vzduchu si také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejedná se pouze o zdraví Vás, ale taky o lepší zdraví rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Ještě si ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích malých částic, které mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že dokáží odfiltrovat téměř 96% pevných částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak vše zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jenom pár vteřin.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu používá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu činí pouze 8dB. Co se týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou částí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje až 10000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, které jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete blízko zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než 12x. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě pocítíte.