Ionic-CARE Triton X6

Jak vybrat čističku vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch v pokoji opravdu čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen téměř nehlučně a velmi účinně ale také bez zbytečných výdajů na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž však i v současné době mnohé konkurenční čističky stále využívají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejenom části prachu, který se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. Jak vybrat čističku vzduchu, skvělá čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás ale i v zahraničí. Je to způsobeno nejen její vysokou účinností, jež je až 96% ale taky dostupnou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsané výše, není potřeba pořizovat nové filtry. Čistička vzduchu je dokonale nehlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jež mohou ostatní čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, který dokonale ničí viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také snadná oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Jak vybrat čističku vzduchu, čistička, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, jenž opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a další nečistoty ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor je obrovským parťákem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by se mělo vyskytovat min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se můžeme běžně setkat i s koncentrací okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto cifry pohybují okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní účinek na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a zlepšuje mozkovou činnost, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je zejména v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně dost trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je tomu díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však normální obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by měl a i z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Ionic-CARE Triton X6 slouží také ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, díky čemuž ochraňuje zejména dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob života naší civilizace pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než dřív. Už z tohoto důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte dost času zavření v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, pak jistě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouřce ale také po dešti. Jak vybrat čističku vzduchu, čistička vzduchu nejen pro domácnost.

Jak vybrat čističku vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergií pomáhá alergikům v nesčetně směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejlépe potom čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, jež účinně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má mnohem příjemnější podmínky pro život a snáze snáší útrapy alergií.

Čistička Ionic-CARE ale není určena primárně pouze do domácností. Nenahraditelné místo nalezne i všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů také viry a bakterie, jenž způsobují větší šanci na onemocnění. Právě proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 také do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky
  • Poctivé zpracování, moderní vzhled, 3 barevné verze
  • Jak vybrat čističku vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zlepšení imunity, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho doktorů čističky vzduchu "předepisuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc i zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejde pouze o Vaše zdraví, ale také o lepší zdraví Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že kvalitnější vzduch má na člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných malých částic, jenž mají často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát přemrštěných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat až 96% nečistot jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak vše zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom několik málo chvil.

Velmi tichý provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí filtrovaného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny studie, které jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím především děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a rychle to na sobě pocítíte.