Čistička vzduchu Ionic-CARE

Jakou čističku vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE vzduch čistí nejenom naprosto neslyšitelně a velmi účinně ale také bez výdajů na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, jež cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž ale ještě dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich používání je tedy nejenom neefektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je polapen nejenom pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale i viry, bakterie, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tak levný i co se týče spotřeby elektřiny. Jakou čističku vzduchu, skvělá čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek u nás ale i v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její vysokou účinností, která je až 96% ale také nízkou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jež skvěle ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Jakou čističku vzduchu, čistička vzduchu, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o pokrokovou technologii, jenž velmi účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor je nepostradatelným parťákem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo vyskytovat min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto cifry hýbou kolem nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný účinek na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje mozkovou funkci, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je hlavně v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto obdobích jinak dost trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je to díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by měl a právě proto se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje také ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž ochraňuje hlavně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob našeho života stále mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než dřív. Už z tohoto důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestliže trávíte dost času zavření v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale také doma, potom určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouřce nebo po dešti. Jakou čističku vzduchu, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

Jakou čističku vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií slouží lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji potom čistička vzduchu působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, které účinně filtruje z čištěných místností. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se cítí v daném prostředí lépe a lépe snáší útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není určena pouze pro domácnosti. Nepostradatelné místečko může najít i všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nacházejí kromě alergenů i bakterie a viry, jež mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. Proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 i do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 verze barev
  • Jakou čističku vzduchu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zlepšení imunity, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističku vzduchu "doporučuje" místo léků na deprese. S čističkou si navíc zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se pouze o zdraví Vás, ale taky o zdraví celé rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž přinese pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích malých částic, které nesou často podobu alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má i funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že jsou čističky schopny polapit až 96% pevných částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jen pár vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost chodu činí pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za tuto cenu za 1 den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jenž jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Možná to ani netušíte, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a rychle to na sobě pocítíte.