Čistička vzduchu Ionic-CARE

Kvalitní čistička vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v pokoji doopravdy čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom naprosto bez hluku a velmi účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž umožňuje soustava elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale i dnes některé konkurenční čističky stále využívají a jejich použití je tak nejen neúčinné ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejenom prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu dokonale i viry, bakterie, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Kvalitní čistička vzduchu, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku ale i v zahraničí. Je to způsobeno nejen její skvělou účinností, jenž je až 96% ale taky dostupnou cenou, díky čemuž je čistička dostupná téměř každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není třeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není třeba kupovat nové filtry. Čistička je téměř bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, který spolehlivě ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje úplně samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Kvalitní čistička vzduchu, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o moderní metodu, která účinně ničí pachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal velkým pomocníkem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by určitě mělo být min. 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě se setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, což je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, vitalitu, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje činnost mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je převážně v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto čase jinak poměrně dost trpí. I proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je tomu díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by měl a proto se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky

Čističky vzduchu Triton X6 funguje i k účinnému filtrování nečistot, čímž chrání předně plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Protože se styl života lidské civilizace pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Pakliže trávíte dost hodin zavření v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, pak určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouři nebo po dešti. Kvalitní čistička vzduchu, čistička nejenom do domácnosti.

Kvalitní čistička vzduchu

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji ale čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, které účinně filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se má mnohem příjemnější podmínky pro život a jednodušeji překonává alergie.

Čistička Ionic-CARE ovšem není primárně určena jenom do bytů. Nenahraditelné místo nalezne také všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů taky viry a bakterie, jež mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. I proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 barevná provedení
  • Kvalitní čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička pomůže navíc i snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za cál zlepšení imunitního systému člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho doktorů čističku vzduchu "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou si navíc zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Chcete žít zdravě? Pak se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jen o Vaše zdraví, ale také o lepší zdraví celé Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, jenž mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc schopnost snížení množství bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat neúnosných nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je také to, že dokáží odfiltrovat až 96% nečistot obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze pár vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE používá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za 1 den učinit? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly prováděny studie, jenž zřetelně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.