Ionic-CARE Triton X6

Léčba alergie

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch v místnosti reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom téměř nehlučně a účinně ale také bez nákladům na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje sestava elektrod, jež cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou nahrazeny nemotorné ventilátory, které však ještě v současné době některé konkurenční čističky stále používají a jejich použití je tak nejen neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je chycen nejen pevný prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Léčba alergie, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v ČR ale i v zahraničí. Je to způsobeno nejen její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale také nízkou cenou, díky které je čistička dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedeno výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je doslova bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou ostatní čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jež spolehlivě likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Léčba alergie, čistička, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o metodu, která opravdu velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal nepostradatelným parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě se setkáváme s koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto cifry hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má skvělý význam na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje výkon mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je hlavně v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v těchto obdobích jinak dost trpí. I proto je nám tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je to díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však normální pracující člověk nepodívá již tak často, jak by chtěl a i proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor naleznete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Ionic-CARE Triton X6 funguje i ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, díky čemuž chrání především dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se styl lidského života stále mění, trávíme v budovách mnohem více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Pakliže trávíte mnoho času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, pak jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouřce nebo po dešti. Léčba alergie, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

Léčba alergie

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky pomáhá alergikům v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji ale čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, jež účinně odstraňuje z místností, kde je umístěna. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se cítí v daném prostředí lépe a snadněji překonává alergii.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 ale není určena primárně jenom pro domácnosti. Své nenahraditelné místo najde také tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů také viry a bakterie, jenž způsobují větší šanci na onemocnění. Právě proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu taky do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, moderní vzhled, 3 barevná provedení
  • Léčba alergie

Čistička Triton X6 spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunity, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističku vzduchu "předepisuje" namísto léků na depresi. S čističkou si navíc také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravěji? Potom se nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejde jen o Vaše zdraví, avšak o zdraví rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jenž nesou nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat až 96% nečistot jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jenom několik málo chvil.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu využívá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za tuto cenu za jeden den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, který obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Bylo provedeno mnoho pokusů, jež jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou soustředěnost, astma či alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.