Čistička vzduchu Ionic-CARE

Léky na alergii bez předpisu

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti doopravdy čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen téměř neslyšitelně a dokonale účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce totiž realizuje sestava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou logicky nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž ale ještě dnes některé konkurenční čističky stále používají a jejich využívání je tak nejenom neúčinné ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejen části prachu, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu dokonale také bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Léky na alergii bez předpisu, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku ale také v zahraničí. Je to dáno nejen její vysokou účinností, která je až 96% ale také příznivou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jež se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo napsané výše, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je doslova bezhlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jež mohou ostatní čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, který skvěle likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také snadná oblusha čističky. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje zcela samostatně, ovládání tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Léky na alergii bez předpisu, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o moderní metodu, jenž velmi účinně ničí pachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal obrovským pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by určitě mělo být min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se lze běžně setkat s koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty hýbou okolo nuly, a to je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní význam na tělo, soustředěnost, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje funkci mozku, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je hlavně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v tomto čase jinak dost trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však běžný obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by měl a i proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro alergiky

Čističky Ionic-CARE slouží i k účinnému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž chrání zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Poněvadž se způsob života lidské civilizace stále mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než dřív. Už z tohoto důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte hodně hodin zavření v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě také doma, v tom případě zcela určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouři nebo po dešti. Léky na alergii bez předpisu, čistička vzduchu nejen pro domácnost.

Léky na alergii bez předpisu

Čistička vzduchu pro alergiky napomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že pomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, které účinně odstraňuje z čištěných místností. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se cítí v daném prostředí lépe a jednodušeji snáší alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 ovšem není určena jenom do bytů. Nenahraditelné místečko může najít také všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů také bakterie a viry, jenž mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. A také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Léky na alergii bez předpisu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za cál zlepšení imunitního systému, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističky vzduchu "předepisuje" namísto léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jen o Vaše zdraví, avšak také o lepší zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si k tomu všemu připočítejte zbavení vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, jež mají velmi často podobu alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za výměnné filtry. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že čističky dokáží zachytit až 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, jenž spočívá v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu pouze pár chvil.

Téměř neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za jeden den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny pokusy, které zřetelně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko rakoviny a to více než 12x. Opět se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, problémy s koncentrací, astma či alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě pocítíte.