Ionic-CARE Triton X6

Nejlepší čistička vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti skutečně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejen dokonale nehlučně a účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce totiž umožňuje skupina elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou logicky nahrazeny zastaralé ventilátory, které však ještě v současné době mnohé konkurenční čističky neustále využívají a jejich používání je tak nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejenom prach, který se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Nejlepší čistička vzduchu, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek u nás ale také v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její skvělou účinností, která je až 96% ale taky příznivou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná téměř každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedeno v popisu výše, není potřeba pořizovat nové filtry. Čistička je doslova bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, který mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, jenž dokonale likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a astmatiky. Velkou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Nejlepší čistička vzduchu, čistička, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o technologii, která účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal nepostradatelným parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by určitě mělo být min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se lze běžně setkat i s koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se tyto cifry hýbou kolem nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní účinek na tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje funkci mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je převážně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v tomto období jinak poměrně dost trpí. Proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by chtěl a i z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Triton X6 spolehlivě slouží i k účinnému odstraňování nečistot, díky čemuž chrání hlavně naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. V případě, že trávíte hodně hodin zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě také doma, potom zcela určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe z bouřky ale také po dešti. Nejlepší čistička vzduchu, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

Nejlepší čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji pak čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další nepříjemné alergeny, jež efektivně odstraňuje z místností, kde je umístěna. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se cítí lépe a jednodušeji překonává útrapy alergií.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není určena jen do bytů. Nenahraditelné místečko najde také tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů také bakterie a viry, které způsobují větší šance na onemocnění. Také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 barevná provedení
  • Nejlepší čistička vzduchu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zlepšení imunitního systému, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho lékařů čističky "předepisuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Triton X6. Nejedná se jenom o zdraví Vás, ale o zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ještě k tomu všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích mikročástic, jež nesou velmi často tvář alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát přemrštěných nákladů za náhradní filtry do čističky. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že dokáží zachytit téměř 96% pevných částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Interval čištění je potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik vteřin.

Velmi tichý provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se potom týká příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za podobnou cenu za jeden den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - základ zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jež poměrně jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, pak se zvyšuje riziko rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma či alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička Ionic-CARE

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.