Čistička vzduchu Ionic-CARE

Nejlepší čističky vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejenom téměř bez hluku a dokonale účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje sestava elektrod, jenž cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou chytře nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale ještě v současné době některé konkurenční čističky neustále využívají a jejich použití je tak nejenom neefektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejenom části prachu, jenž je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Nejlepší čističky vzduchu, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás ale také v zahraničí. Což je dáno nejenom její vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky nízkou cenou, díky čemuž je čistička dostupná téměř každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, jež skvěle likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a astmatiky. Velkou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička pracuje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Nejlepší čističky vzduchu, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, která velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým parťákem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by určitě mělo být min. 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě se můžeme setkat s množstvím zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty hýbou okolo nuly, což je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní vliv na lidské tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní oběh a zlepšuje výkon mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je převážně v pylových obdobích spása všech alergiků, kteří v tomto období jinak velmi trpí. I proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by měl a i proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží také k účinnému odstraňování nečistot, čímž chrání především dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se způsob lidského života pořád mění, trávíme v budovách mnohem více času, než dřív. Už z tohoto důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Jestliže trávíte dost času zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž známe po bouři ale také po vydatném dešti. Nejlepší čističky vzduchu, čistička nejenom pro domácnosti.

Nejlepší čističky vzduchu

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergií napomáhá lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejefektivněji potom čistička působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další alergeny, které spolehlivě filtruje z místností, kde je umístěna. Postupně alergeny mizí a alergik se má příjemnější podmínky pro život a lépe překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE ale není určena jenom do domácností. Nenahraditelné místo může najít i všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů také viry a bakterie, jenž způsobují větší šanci na onemocnění. A také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, moderní design, 3 verze barevného provedení
  • Nejlepší čističky vzduchu

Čistička Triton X6 dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže snížit působení radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zkvalitnění imunitního systému, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho lékařů čističky "doporučuje" namísto léků na depresi. S čističkou si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Triton X6. Nejde jen o Vaše zdraví, avšak taky o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, jenž má pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je jasné, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Ještě si k tomu všemu přičtěte zbavení vzduchu od nevhodných mikročástic, jenž nesou velmi často podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát přemrštěných nákladů za náhradní filtry do čističky. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že jsou čističky vzduchu schopné zachytit téměř 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit potom 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik málo vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá tu nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež zcela jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Opět se tedy dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a brzy to na sobě poznáte.