Ionic-CARE Triton X6

Nejlepší čističky vzduchu podle testu

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejenom téměř neslyšitelně a dokonale účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou dokonale nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i v současné době mnohé konkurenční čističky neustále využívají a jejich využívání je tak nejenom neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Nejlepší čističky vzduchu podle testu, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR avšak také v zahraničí. Což je dáno nejen její vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky nízkou cenou, díky čemuž je čistička dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedené výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, který mohou další čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, jenž dokonale ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Velmi výhodná je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již přístroj funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Nejlepší čističky vzduchu podle testu, čistička, kterou si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o pokrokovou technologii, která velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je nepostradatelným pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být obsaženo min. 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se setkáváme s množstvím zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se hodnoty hýbou okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný vliv na lidské tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní oběh a nabuzuje mozkovou činnost, zkvalitňuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak poměrně dost trpí. Právě proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je tomu díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však běžný obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Triton X6 funguje i ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje hlavně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách o mnoho více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Jestli trávíte hodně hodin v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, potom zcela určitě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který známe po bouřce nebo po dešti. Nejlepší čističky vzduchu podle testu, čistička vzduchu nejenom pro domácnost.

Nejlepší čističky vzduchu podle testu

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi slouží alergikům v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička vzduchu funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či jiné lehké alergeny, které efektivně odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a alergik se má příjemnější podmínky pro život a jednodušeji snáší alergie.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 ovšem není určena jen do domácností. Nepostradatelné místo může najít všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nacházejí kromě alergenů také viry a bakterie, jež mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. Proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • Nejlepší čističky vzduchu podle testu

Čistička Ionic-CARE dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za cál zkvalitnění imunitního systému člověka, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" místo léků. S čističkou vzduchu si navíc i zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Chcete žít zdravěji? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejedná se jen o Vaše zdraví, ale taky o zdraví rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž přinese pozitivní přínos ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že čistější vzduch má na tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných částic, jenž nesou často podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení množství bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je také to, že jsou čističky vzduchu schopné zachytit téměř 96% nečistot nalézajících ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu pouze několik málo chvil.

Velmi tichý provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny nesčetné studie, jenž poměrně jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a brzy to na sobě poznáte.