Čistička vzduchu Ionic-CARE

Prášky na alergii

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v pokoji skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE čistí vzduch nejen téměř bez hluku a velmi účinně ale také s nulovými výdaji na výměnné filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž realizuje soustava elektrod, jež cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou logicky nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je chycen nejenom části prachu, který se vyskytuje ve vzduchu, avšak i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Prášky na alergii, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR ale i v zahraničí. Což je dáno nejenom její vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky příznivou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, které se omývají a není tedy třeba je měnit. Jak bylo uvedeno v popisu výše, není třeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor, jež dokonale ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička funguje naprosto samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Prášky na alergii, čistička, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o moderní metodu, jež opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí částice ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor je neuvěřitelně velkým bojovníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by určitě mělo být min. 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě je možné se běžně setkat s množstvím kolem 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má blahodárný účinek na lidské tělo, bdělost, povzbuzuje krevní cirkulaci a zlepšuje mozkovou funkci, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je převážně v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v těchto chvílích jinak velmi trpí. I proto je nám tak příjemně u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný pracující člověk nepodívá již tak často, jak by měl a právě proto se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička Ionic-CARE pro alergiky

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 slouží i ke spolehlivému odstraňování nečistot, díky čemuž ochraňuje hlavně naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Protože se způsob života lidské civilizace stále mění, trávíme v budovách o mnoho více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Pokud trávíte velmi mnoho hodin zavření v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouřce ale také po dešti. Prášky na alergii, čistička nejenom pro domácnost.

Prášky na alergii

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi napomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji ale čistička funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, které efektivně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se cítí lépe a snadněji snáší alergie.

Čistička Ionic-CARE ale není určena primárně pouze do domácností. Své nepostradatelné místo může najít také všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů také viry a bakterie, jež mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. Také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 verze barev
  • Prášky na alergii

Čistička Ionic-CARE dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunitního systému člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" namísto antidepresiv. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Triton X6. Nejedná se pouze o zdraví Vás, ale také o zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který přinese pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných malých částic, jež nesou často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je i to, že dokáží polapit téměř 96% nečistot obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu jenom několik málo vteřin.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se potom týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za podobnou cenu za 1 den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, jenž obsahuje až 10 000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny studie, jež zcela jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Možná to ani netušíte, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy se soustředěním, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.