Ionic-CARE Triton X6

Příznaky alergie

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch v místnosti reálně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE čistí vzduch nejen naprosto bez hluku a velmi účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou chytře nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je polapen nejen prach, který je přítomný ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, základy plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Příznaky alergie, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku ale i v zahraničí. Je to dáno nejenom její skvělou účinností, jež je až 96% ale také dostupnou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo napsané v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je téměř nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jež mohou jiné čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jež dokonale ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje úplně samostatně, ovládání tak zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Příznaky alergie, čistička, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o moderní metodu, jenž opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor je nepostradatelným pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě se setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se tyto cifry pohybují okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má skvělý význam na tělo, soustředěnost, povzbuzuje krevní oběh a zvyšuje práci mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je převážně v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v tomto čase jinak velmi trpí. I proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale běžný obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by chtěl a i proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička Ionic-CARE pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 slouží také k účinnému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž chrání předně dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Protože se styl lidského života stále mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než dřív. Už z tohoto důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte mnoho času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, pak zcela určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe z bouřky ale také po vydatném dešti. Příznaky alergie, čistička nejenom pro domácnost.

Příznaky alergie

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií slouží lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji potom čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další alergeny, jež spolehlivě filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně alergeny mizí a alergik se cítí lépe a snadněji překonává alergie.

Čistička vzduchu ale není určena primárně jen do bytů. Nenahraditelné místečko může nalézt také tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů taky bakterie a viry, které mají vliv na větší šance na onemocnění. Právě proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE taky do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 barevné verze
  • Příznaky alergie

Čistička Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za cál zlepšení imunity člověka, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističky "předepisuje" namísto léků na depresi. S čističkou si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE. Nejedná se jen o Vaše zdraví, ale o lepší zdraví Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si ještě k tomu všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných částic, jenž nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má i funkci snížení množství bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je také to, že dokáží odfiltrovat téměř 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom pár chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost provozu je jen 8dB. Co se potom týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, který obsahuje až 10 000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům táhne. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly prováděny studie, které zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že když žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou koncentraci, astma či alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.