Čistička vzduchu Ionic-CARE

Příznaky astma

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch skutečně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejenom dokonale bez hluku a účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje sestava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž však i dnes mnohé konkurenční čističky neustále používají a jejich používání je tak nejenom málo efektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je chycen nejen prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektrické energie. Příznaky astma, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek u nás ale také v zahraničí. Je to dáno nejen její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky čemuž je čistička dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo napsané v předchozím popisu, není třeba dokupovat nové filtry. Čistička je prakticky bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jež mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jež skvěle likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již čistička funguje naprosto samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Příznaky astma, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o metodu, která opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal nepostradatelným bojovníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být obsaženo minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se lze běžně setkat s až neuvěřitelnou koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má skvělý účinek na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a nabuzuje výkon mozku, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je především v pylových sezónách spása všech alergiků, kteří v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je to díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by měl a také proto se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete také v čističce Ionic-CARE.

Čistička Ionic-CARE pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu slouží i ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž chrání hlavně dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se styl našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených místnostech více a více času. Také proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Jestliže trávíte dost hodin zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, potom určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe po bouři nebo po dešti. Příznaky astma, čistička nejenom pro domácnost.

Příznaky astma

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky slouží lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení počty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji potom čistička vzduchu funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či jiné lehké alergeny, které účinně odstraňuje z čištěných místností. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se cítí v daném prostředí lépe a snáze překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE ovšem není primárně určena pouze do domácností. Své nepostradatelné místo najde všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů taky bakterie a viry, které způsobují zvýšení šance na onemocnění. A také proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu také do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 barevné verze
  • Příznaky astma

Čistička Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za následek zlepšení imunitního systému, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističky "doporučuje" namísto léků na depresi. S čističkou si také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jenom o zdraví Vás, ale také o zdraví Vaší rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu připočítejte zbavení vzduchu od nežádoucích částic, jenž mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že jsou čističky vzduchu schopné polapit téměř 96% škodlivých částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik chvil.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost chodu činí jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 vzdušných aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, jenž poměrně jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to víc než 12x. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a brzy to na sobě pocítíte.