Čistička vzduchu Ionic-CARE

Příznaky astmatu u dospělých

Rozhlížíte se po účinné čističce, jež vzduch v pokoji reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejen naprosto bez hluku a dokonale účinně ale také bez nákladům na výměnné filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž realizuje skupina elektrod, které pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou skvěle nahrazeny nemotorné ventilátory, které však i dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich používání je tak nejenom neúčinné ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejen pevný prach, jenž se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Příznaky astmatu u dospělých, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás avšak také v zahraničí. Je to dáno nejen její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale také příznivou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo napsané v předchozím popisu, není potřeba nakupovat nové filtry. Čistička je dokonale bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, který spolehlivě ničí viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je také snadná oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička funguje úplně samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Příznaky astmatu u dospělých, čistička vzduchu, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní technologii, jenž velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor je nepostradatelným parťákem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by mělo být obsaženo minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se můžeme setkat i s koncentrací okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má pozitivní účinek na lidské tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje výkon mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je převážně v pylových sezónách záchrana všech alergiků, jež v těchto obdobích jinak dost trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale běžný obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by měl a z toho důvodu se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete také v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky Ionic-CARE funguje také k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž chrání hlavně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Poněvadž se styl našeho života pořád mění, trávíme v budovách více a více času. Právě proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Jestli trávíte dost času v kancelářích, čekárnách, školkách, školách, hotelech ale také doma, pak zcela určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe z bouřky ale také po dešti. Příznaky astmatu u dospělých, čistička nejenom pro domácnost.

Příznaky astmatu u dospělých

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi pomáhá lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji ale čistička působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, které efektivně filtruje z čištěných místností. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se cítí lépe a lépe snáší alergii.

Čistička vzduchu ovšem není určena jen pro domácnosti. Nenahraditelné místo může nalézt všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů také bakterie a viry, jež mají vliv na větší šance na onemocnění. I proto dnes hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 barevné verze
  • Příznaky astmatu u dospělých

Čistička Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění lidské imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho lékařů čističku vzduchu "předepisuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Chcete žít zdravě? Potom se nebojte investovat do poctivé čističky Triton X6. Nejde jen o Vaše zdraví, avšak také o lepší zdraví rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jež mají velmi často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat neúnosných nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je také to, že čističky dokáží polapit až 96% pevných částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak vše vyřídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik málo vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za tuto cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak dobře. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny studie, jež jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, sníženou koncentraci, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.