Ionic-CARE Triton X6

Projevy alergie

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v místnosti reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom téměř nehlučně a účinně ale také bez zbytečných výdajů na výměnné filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje sestava elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou nahrazeny nemotorné ventilátory, které však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich používání je tak nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejenom pevný prach, jenž je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tak levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Projevy alergie, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v ČR avšak také v zahraničí. Což je způsobeno nejen její vysokou účinností, jež je až 96% ale taky příznivou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo uvedené výše, není potřeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, který spolehlivě ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Projevy alergie, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o pokrokovou technologii, jenž účinně odstraňuje zápachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal neuvěřitelně velkým pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo vyskytovat min. 800 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě se lze setkat s až neskutečnou koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní účinek na tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní cirkulaci a zlepšuje činnost mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je především v pylových obdobích spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně velmi trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je tomu díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se ale běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by měl a i z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a tak ionizátor najdete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě slouží i ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž chrání především dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Protože se způsob života lidské civilizace stále mění, trávíme v místnostech více a více času. Z toho důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost je určena především kuřákům a alergikům. Jestliže trávíte hodně hodin v kancelářích, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, v tom případě zcela určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouřce ale také po dešti. Projevy alergie, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

Projevy alergie

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergií pomáhá alergikům v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejefektivněji potom čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné nepříjemné alergeny, které efektivně filtruje z čištěných místností. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a snáze překonává alergie.

Čistička vzduchu však není určena pouze do bytů. Své nenahraditelné místečko najde také všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů taky bakterie a viry, jenž způsobují větší šanci na onemocnění. I proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachycení polétavých částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Projevy alergie

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za cál zkvalitnění imunity člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističku "doporučuje" namísto antidepresiv. S čističkou vzduchu si také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, ale taky o zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž Vám přinese pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Ještě si ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných mikročástic, jenž nesou velmi často podobu alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za náhradní filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že čističky dokáží polapit téměř 96% škodlivých částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit potom 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom pár vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE používá nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je pouhých 8dB. Co se týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí filtrovaného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny pokusy, jenž zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než 12x. Opět se tak dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma či alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.