Čistička vzduchu Ionic-CARE

Projevy astmatu

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v pokoji reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE vzduch čistí nejen téměř nehlučně a velmi účinně ale také s nulovými náklady na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou logicky nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale i dnes některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich využívání je tak nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejenom části prachu, jež je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale také bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. Projevy astmatu, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku avšak i v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky lidovou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo napsané v popisu výše, není potřeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jež mohou další čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, jež dokonale ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička pracuje úplně samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Projevy astmatu, čistička, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o moderní technologii, jenž účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je velkým bojovníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo nacházet minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě je možné se běžně setkat s až neskutečnou koncentrací zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto cifry pohybují okolo nuly, což je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný význam na tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní oběh a zvyšuje funkci mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně dost trpí. Právě proto je nám tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se ale normální obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by měl a právě proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete i v čističce Ionic-CARE.

Čistička Ionic-CARE pro alergiky

Ionic-CARE Triton X6 funguje také k účinnému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž chrání především naše dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Jestliže trávíte hodně času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, v tom případě určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který dobře známe z bouřky nebo po dešti. Projevy astmatu, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

Projevy astmatu

Čistička vzduchu pro alergiky pomáhá lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejúčinněji pak čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či jiné nepříjemné alergeny, jež spolehlivě filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny tak postupně mizí a alergik se má mnohem lepší podmínky pro život a lépe snáší alergii.

Ionic-CARE Triton X6 však není určena jen pro domácnosti. Nepostradatelné místo najde také tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů také viry a bakterie, které mají za následek větší šance na onemocnění. A právě proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní zpracování, moderní vzhled, 3 varianty provedení
  • Projevy astmatu

Čistička Ionic-CARE dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za následek zkvalitnění imunitního systému, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističku "doporučuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Rádi byste žili zdravěji? Potom se nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jenom o Vaše zdraví, avšak taky o lepší zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Ještě si k tomu všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, které nesou často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je také to, že dokáží zachytit až 96% škodlivých částic jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit potom 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu pouze několik vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost provozu činí pouhých 8dB. Co se potom týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10 000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak dobře. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, jež poměrně jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než 12x. Znovu se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička vzduchu je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak opravdu mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a brzy to na sobě pocítíte.