Čistička vzduchu Ionic-CARE

Průduškové astma

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v pokoji doopravdy čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen naprosto neslyšitelně a dokonale účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž realizuje skupina elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž ale ještě v současné době mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich využívání je tak nejenom neúčinné ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejen části prachu, jenž je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Průduškové astma, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky dostupnou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je doslova bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou ostatní čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, který dokonale likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je i snadná oblusha čističky. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku stačí jenom občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Průduškové astma, čistička, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o moderní technologii, která opravdu velmi účinně ničí pachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu je nepostradatelným pomocníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by rozhodně mělo být min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě je možné se běžně setkat s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se hodnoty pohybují kolem nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má blahodárný význam na tělo, soustředěnost, povzbuzuje krevní cirkulaci a nabuzuje výkon mozku, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je zejména v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v těchto chvílích jinak velmi trpí. Proto je nám tak příjemně v lese, u moře, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - je to právě díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale běžný obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by bylo vhodné a také proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu pro alergiky

Čističky vzduchu Triton X6 funguje také ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž ochraňuje zejména plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Protože se styl našeho života stále mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestliže trávíte dost času v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, pak jistě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouřce nebo po vydatném dešti. Průduškové astma, čistička vzduchu nejenom pro domácnost.

Průduškové astma

Čistička Ionic-CARE pro alergiky pomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejlépe potom čistička působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné nepříjemné alergeny, které spolehlivě filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se cítí v daném prostředí lépe a jednodušeji překonává alergie.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 však není primárně určena jenom pro domácnosti. Nenahraditelné místečko najde také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů také bakterie a viry, které mají za následek zvýšení šance na onemocnění. Proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 verze barev
  • Průduškové astma

Čistička Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zkvalitnění imunitního systému člověka, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a mnoho lékařů čističky vzduchu "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? V tom případě se nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, avšak také o lepší zdraví celé rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že čistější vzduch má na člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Ještě si ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných mikročástic, jež mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má i funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou vlastností je také to, že dokáží zachytit téměř 96% škodlivých částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom vše vyřídí saponát s vodou. Interval čištění je potom jednou za 3 – 7 dní a zabere pouze několik málo vteřin.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je pouhých 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za tuto cenu za jeden den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly provedeny pokusy, jež jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než 12x. Znovu se tedy dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.