Čistička vzduchu Ionic-CARE

Pylová alergie

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom téměř neslyšitelně a velmi účinně ale také s nulovými výdaji na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce totiž realizuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou chytře nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž ale i dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejenom prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Pylová alergie, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku avšak také v zahraničí. Je to způsobeno nejen její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale také lidovou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná téměř každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo napsáno v popisu výše, není potřeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky nehlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jenž mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, jež dokonale likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, ovládání tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Pylová alergie, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o metodu, jenž účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým pomocníkem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by určitě mělo být minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V přírodě se lze běžně setkat i s koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty hýbou okolo nuly, a to je samozřejmě chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má pozitivní vliv na lidské tělo, soustředěnost, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje mozkovou činnost, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergie, což je hlavně v pylových sezónách záchrana všech alergiků, kteří v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. I proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však běžný obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by měl a i proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu pro alergiky

Čističky vzduchu Triton X6 spolehlivě slouží i ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, díky čemuž ochraňuje předně naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se způsob života naší civilizace stále mění, trávíme v budovách mnohem více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestliže trávíte velmi mnoho času v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, potom určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouřce nebo po dešti. Pylová alergie, čistička nejenom pro domácnosti.

Pylová alergie

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi slouží lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že napomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejlépe potom čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, které spolehlivě filtruje z čištěných místností. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se cítí lépe a lépe snáší útrapy alergií.

Čistička Ionic-CARE ale není určena pouze do bytů. Své nepostradatelné místo nalezne také všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů také viry a bakterie, jenž způsobují větší šance na onemocnění. A také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní vzhled, 3 verze barev
  • Pylová alergie

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za cál zkvalitnění lidské imunity, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho lékařů čističku "doporučuje" namísto léků. S čističkou vzduchu si navíc zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravěji? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, ale také o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Ještě si k tomu všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích částic, jež nesou velmi často tvář alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že čističky dokáží zachytit až 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit potom jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze pár vteřin.

Téměř neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto nehlučenému provozu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak dobře. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, které poměrně jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než 12x. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma či alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.