Čistička vzduchu Ionic-CARE

Senna ryma

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch skutečně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom naprosto neslyšitelně a účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce totiž realizuje soustava elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou dokonale nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž ale i v současné době mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich použití je tedy nejenom neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejenom prach, který je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak levný i co se týče spotřeby elektřiny. Senna ryma, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek v Česku avšak i v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky lidovou cenou, díky které je čistička dostupná doslova všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo napsané v popisu výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou ostatní čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, jež spolehlivě likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také snadná oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička pracuje naprosto samostatně, obsluhu tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Senna ryma, čistička, jenž si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o moderní metodu, která účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým bojovníkem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet minimálně 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V přírodě se často setkáváme s až neskutečnou koncentrací okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se tyto hodnoty hýbou okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má blahodárný účinek na tělo, soustředěnost, povzbuzuje krevní oběh a zvyšuje mozkovou funkci, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je převážně v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v tomto období jinak poměrně dost trpí. I proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - je to díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však normální pracující člověk nedostane už tak často, jak by chtěl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží také ke spolehlivému odstraňování nečistot, díky čemuž chrání předně naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se způsob našeho života stále mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než dřív. Právě proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Pakliže trávíte velmi mnoho času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, v tom případě zcela určitě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouřce ale také po vydatném dešti. Senna ryma, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

Senna ryma

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií slouží lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička vzduchu funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, jež účinně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se cítí v daném prostředí lépe a snadněji překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu ale není určena jenom do domácností. Své nenahraditelné místo nalezne také tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů taky bakterie a viry, které mají vliv na větší šance na onemocnění. Také proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Senna ryma

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunity člověka, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho doktorů čističky vzduchu "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Chcete žít zdravě? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejedná se jen o Vaše zdraví, ale taky o lepší zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Ještě si ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jenž mají často tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat přemrštěných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je i to, že dokáží zachytit téměř 96% škodlivých částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom několik málo vteřin.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost provozu je jen 8dB. Co se týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež poměrně jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma či alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím převážně děti. Právě proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.