Čistička vzduchu Ionic-CARE

Test čističek vzduchu

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v pokoji opravdu čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom téměř nehlučně a velmi účinně ale také s nulovými náklady na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale i v současné době mnohé konkurenční čističky neustále využívají a jejich použití je tedy nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je chycen nejen prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy levný i co se týče spotřeby elektřiny. Test čističek vzduchu, skvělá čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku avšak i v zahraničí. Je to dáno nejenom její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale také nízkou cenou, díky čemuž je čistička dostupná všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není třeba je měnit. Jak bylo napsané výše, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je dokonale nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jenž mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, který skvěle likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je i snadná oblusha čističky. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje naprosto samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Test čističek vzduchu, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o metodu, která opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor je velkým bojovníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se často setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, což je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní účinek na lidské tělo, bdělost, povzbuzuje krevní cirkulaci a zlepšuje výkon mozku, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech alergiků, jež v tomto období jinak poměrně velmi trpí. I proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se ale normální obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu spolehlivě slouží také ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, díky čemuž chrání předně naše dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života stále mění, trávíme v místnostech více a více času. Z toho důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. V případě, že trávíte poměrně dost času zavření v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě také doma, v tom případě zcela určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe po bouři ale také po vydatném dešti. Test čističek vzduchu, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

Test čističek vzduchu

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi pomáhá alergikům v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe ale čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, které efektivně odstraňuje z čištěných místností. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se má mnohem příjemnější podmínky pro život a snáze překonává alergie.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jenom pro domácnosti. Nepostradatelné místo může nalézt také tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů i bakterie a viry, jež mají vliv na větší šanci na onemocnění. Také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 verze barev
  • Test čističek vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunitního systému člověka, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho lékařů čističky vzduchu "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jenom o zdraví Vás, avšak také o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, který Vám přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si k tomu všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných miniaturních částic, které nesou velmi často podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že dokáží polapit téměř 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše vyřídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit potom jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom pár chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu používá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu naprosto nehlučenému provozu. Hlučnost provozu činí jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny studie, které zřetelně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím především děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak opravdu mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a rychle to na sobě pocítíte.