Čistička vzduchu Ionic-CARE

Tonic care čistička vzduchu

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch doopravdy čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen dokonale nehlučně a velmi účinně ale také bez výdajů na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž realizuje skupina elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou chytře nahrazeny nemotorné ventilátory, které ale ještě v současné době mnohé konkurenční čističky stále používají a jejich využívání je tedy nejenom málo efektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejenom pevný prach, jenž je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tak levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Tonic care čistička vzduchu, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Je to dáno nejenom její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také lidovou cenou, díky které je čistička dostupná téměř každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo napsáno výše, není potřeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jenž mohou ostatní čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, jenž skvěle ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj funguje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Tonic care čistička vzduchu, čistička, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní metodu, která účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal neuvěřitelně velkým parťákem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by mělo být min. 800 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě je možné se běžně setkat s koncentrací zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se hodnoty pohybují kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní oběh a nabuzuje činnost mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je zejména v pylových obdobích spása všech alergiků, jež v těchto chvílích jinak dost trpí. Proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - je to právě díky vyšší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale normální pracující člověk nevypraví již tak často, jak by bylo vhodné a i z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a proto ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky Ionic-CARE slouží také ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, čímž chrání především naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Protože se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Také proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Jestliže trávíte hodně času v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě zcela určitě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouři ale také po vydatném dešti. Tonic care čistička vzduchu, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

Tonic care čistička vzduchu

Čistička vzduchu pro lidi s alergií slouží lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe ale čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné nepříjemné alergeny, jež spolehlivě odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se cítí lépe a jednodušeji překonává alergie.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není určena jen do bytů. Nepostradatelné místečko najde i všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů i viry a bakterie, jež mají za následek větší šance na onemocnění. A také proto dnes mnoho odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 varianty provedení
  • Tonic care čistička vzduchu

Čistička Ionic-CARE dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zlepšení lidské imunity, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho lékařů čističku vzduchu "předepisuje" místo léků. S čističkou si navíc také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, avšak o zdraví celé rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, který Vám přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si k tomu všemu přičtěte zbavení vzduchu od nevhodných částic, jež nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat téměř 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom pár vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE využívá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost chodu je jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny studie, jež zcela jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že když žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než 12x. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Možná to ani netušíte, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma či alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím převážně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.